وقتی که موضوع استفاده از کامپوزیت به منظور پیاده سازی نمای ساختمان مطرح می گردد، نحوه ی تامین این متریال نیز مورد توجه قرار می گیرد و شرکت هایی که در زمینه اجرای نمای ساختمان به وسیله ورق های کامپوزیت الومینیومی فعال هستند، قطعا لازم می بینند تا برای مشتری توضیح دهند که این مصالح چگونه تامین می شود و چگونه در ابعاد و طرح های مختلفی به بازار مصرف توزیع می گردند. بسیاری از شرکت های فعال در این زمینه مجهز به دستگاه ها و ابزارهایی هستند که برای برش ورق های کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرند. به کمک این دستگاه ها می توان بر اساس نیاز هر پروژه، ورق های فلزی را در اندازه و ضخامت های متفاوتی برش داد و از آنها استفاده نمود. با به کارگیری تکنیک های برش لیزری یا پرس پانچ CNC فرآیند برش ورق ها به صورت کاملا دقیق و با کیفیت قابل قبولی انجام خواهد شد و البته برای کسب نتیجه مطلوب لازم است تا افراد متخصص و اموزش دیده با این ابزارها کار کنند. معمولا اغلب دستگاه های برش CNC توانایی برش دادن انواع ورق های کامپوزیت آلومینیوم، آهنی، استیل، برنج و ...را داشته و می توانند در ابعاد مشخص و از پیش تعیین شده ای این کار را انجام دهند. به دلیل اینکه این ابزار مستقیما تحت کنترل توسط کامپیوتر و برنامه های مربوطه می باشد، دارای دقت بسیار بالایی نیز خواهد بود. اگر از اشعه لیزر برای برش دادن ورق های کامپوزیت استفاده شود، در نهایت نتیجه کار به گونه ای خواهد بود که کاملا قابل قبول است و این روش قابلیت این را دارد که چند ورق را به صورت همزمان توسط ان برش داده بدون اینکه کیفیت کار کاهش یابد. استفاده از چنین ابزارهای جدیدی باعث می شود تا علاوه بر افزایش سرعت انجام کارها، نیاز به نیروی انسانی کاهش یابد و دستگاه برش CNCبه صورت کاملا اتوماتیک بتواند مراحل مختلف را اجرا نماید و علاوه بر افزایش بهره وری و تولید، افزایش سرعت انجام کار و افزایش رضایت مشتریان بتوان زمان را به گونه ای مطلوب مدیریت نمود.

پانچ ورق های آلومینیومی

اگر در اینترنت جستجو نمایید، نمونه هایی از اجرای نمای ساختمان کامپوزیت با استفاده از پانچ CNC را مشاهده خواهید کرد که در نمونه های بزرگتر که برای پروژه های صنعتی، تجاری،تفریحی و ... پیاده سازی شده است دارای زیبایی خاصی می باشد و علاوه بر این سعی شده است که خلاقیت و نوآوری را با تکنولوژی امروزی پیوند دهد. پانچ سی ان سی یک دستگاه مدرن می باشد که برای برش ورقه های کامپوزیت آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله ی آن می توان اشکال دو بعدی را که قبلا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی طراحی شده اند، بر روی این ورقه ها برش داد. از طریق پانچ قطعه هایی از ورق فلزی جدا می شوند تا طرح مورد نظر به وجود آید. هیچ گونه محدودیتی در زمینه اجرای طرح های مختلف وجود ندارد. از آنجایی که پس از پانچ cnc نیاز به پرداخت قسمت های پانچ شده می باشد، سیستم و نحوه ی کار این دستگاه به گونه ای است که قسمت های برش داده شده بسیار مسطح و صاف خواهند بود و به همین دلیل است که این روش از کیفیت بالا و درصد خطای کم برخوردار است که البته در این مورد، نمی توان نقش برنامه های کامپیوتری مرتبط با دستگاه پانچ ورقه های آلومینیومی را نادیده گرفت. با ورورد تکنولوژی رایانه ای شاهد کاهش خطاهای انسانی و افزایش سرعت در مورد برش انواع ورقه های فلزی هستیم و به وسیله دستگاه برش و پانچ CNC، علاوه بر جايگزين نمودن روشی مناسب برای کاهش استفاده از ابزارهای دستی و سنتی، می توان آنچه را که متناسب با نیاز و سلیقه کارفرمایان عزیز می باشد، پیاده سازی و اجرا نمود. البته می توان تضمین نمود که این افزایش سرعت با حفظ کیفیت محصول همراه می باشد.

استفاده از ورق های کامپوزیت در نمای ساختمان

نمای ساختمان اولین چیزی است که به چشم فرد بیننده می آید و در اکثر موارد اولین معیاری است که برای سنجش کیفیت ساخت یک بنا مورد ارزیابی قرار می گیرد. از این رو در صنعت معماری شاهد به وجود آمدن تغییرات مثبت و معرفی سازه ها، مصالح و متریال های جدید برای ایجاد نمایی متفاوت و مقاوم هستیم. ورق های کامپوزیت متریال بسیار سبک، انعطاف پذیر، مقاوم، عایق در برابر سرما و گرما و صوت می باشد که قادر است یک نمای سنتی را به جلوه ی مدرن و کلاسیک امروزی آن تبدیل نماید. ظاهر زیبا، صاف و یکدست آن باعث می شود تا توجه بینندگان را به سمت خود جلب کند و به همین دلیل در سال های اخیر در پروژه های بسیاری استفاده شده است. پروسه اجرای نمای ساختمان با استفاده از کامپوزیت در عین زیبایی و کیفیت بسیار سریع می باشد و برای اینکار از روش های متدوال ثابت و ریلی استفاده می شود. برخی از انواع این متریال دارای خاصیت ضد آتش هستند و یکی از بارزترین خصوصیات ورق های کامپوزیت وزن سبک، تنوع رنگ، طرح و ابعاد آن می باشد. ما به عنوان یکی از شرکت های اجرا کننده نمای انواع ساختمان با بهره مندی از معماران و کارشناسان متخصص سعی در ارائه بهترین خدمات از مرحله مشاوره تا اجرا را، به تمامی متقاضیان و مشتریان ارجمند خود خواهیم داشت و بر اساس پروژه ی شما، نوع ساختمان، نوع متریال انتخابی، ضخامت و رنگ آن و مواردی دیگر در مورد پروژه نظر خواهیم داد و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم . برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

فعالیت ها

آخرین مقالات

تماس با ما

  09126199501

  09101400048  

          telegram2

به کانال تلگرام ما پپیوندید

       @milonehco

 

      

      @miloneh_co